Úspěchy v soutěžích o nejlepší e-shop

Díky spokojenosti našich zákazníků s nákupy na TisknuLevne.cz patříme od roku 2010 mezi nejúspěšnější e-shopy v soutěži ShopRoku. Ocenění získáváme ale i v jiných soutěžích.

Equa bank Rodinná firma roku 2021-soutěž o nejlepší rodinnou firmu roku

V soutěži o nejlepší rodinnou firmu roku v kategorii Malá firma, jsme se umístili na krásném 2. místě. Také jsme vyhráli CENU VEŘEJNOSTI, za kterou vděčíme Vám – našim spokojeným zákazníkům.

Děkujeme za Vaši přízeň, velice si toho vážíme!

Podcast AMSP ČR k projektu Rodinná firma - host Ing. Martin Pěnička, Ph.D.

Tisková zpráva: AMSP ČR vyhlásila vítěze soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2021

Přečíst více o soutěži Equa bank Rodinná firma

IBM Firma roku 2021 - Ekonomicky nejúspěšnější firmy Královehradeckého kraje

Získali jsme nové ocenění a certifikát finalisty krajského kola IBM Firma roku 2021 Královehradeckého kraje. Podnikáme v souladu se zákonem a poctivě vůči lidem. Letos nás opět skvěle reprezentoval Ředitel TisknuLevne.cz Ing. Martin Pěnička, Ph.D.

Děkujeme!

Český Goodwill 2019 - 3. místo kategorie Osobnost

Ředitel TisknuLevne.cz Martin Pěnička získal ocenění v kategorii Osobnost. Děkujeme! Více o si ocenění přečtete zde.

Vodafone odpovědná firma 2019 - Ekonomicky nejúspěšnější firma Královehradeckého kraje

Získali jsme nové ocenění ekonomicky nejúspěšnější firmy za Královehradecký kraj. Podnikáme v souladu se zákonem a poctivě vůči lidem.

ShopRoku 2018 - finalista kategorie Tiskárny a příslušenství

Umístili jsme se na 2. místě v Ceně kvality v kategorii Tiskárny a příslušenství. Za to vděčíme Vám - našim spokojeným zákazníkům. Děkujeme za Vaši přízeň, vážíme si toho.

Vodafone odpovědná firma 2018

Získali jsme nové ocenění Odpovědná firma za Královehradecký kraj. Podnikáme odpovědně vůči zaměstnancům, zákazníkům i přírodě.

ShopRoku 2017 - vítěz kategorie Tiskárny a příslušenství

Stali jsme se vítězem Ceny kvality v kategorii Tiskárny a příslušenství a finalistou Ceny kvality v kategorii Výpočetní a telekomunikační technika. Děkujeme za Vaši podporu!

Firma roku - 3. místo za Královehradecký kraj

Září roku 2017 pro nás bylo opět úspěšné! Dostali jsme se na 3. příčku v soutěži Vodafone Firma roku za Královehradecký kraj.

ShopRoku 2016 - finalista kategorie Tiskárny a příslušenství

Za rok 2016 jste nás opět ocenili a my jsme se dostali na 2. místo v Ceně kvality v kategorii Tiskárny a příslušenství. Děkujeme!

Firma roku - 2. místo za Královehradecký kraj

V září 2016 jsme vyhráli 2. místo v soutěži Vodafone Firma roku za Královehradecký kraj!

ShopRoku 2015 - 1.místo kategorie Tiskárny a příslušenství

V roce 2015 se vám u nás nakupovalo dobře, což jste nám nemohli dokázat lépe, než že jsme se stali vítězi Ceny kvality v kategorii Tiskárny a příslušenství.

ShopRoku 2014 - finalista kategorie IT a telekomunikace

V kategorii IT a Telekomunikace jsme se opět poprali s těmi největšími e-shopy. Získali jsme titul finalisty, kterého si vážíme.

ShopRoku 2012 - finalista kategorie Elektro-specializované

V roce 2012 jsme opět uspěli a stali se finalisty prestižní soutěže ShopRoku.

ShopRoku 2011 - 1.místo kategorie Elektro-specializované

V roce 2011 jsme v soutěži ShopRoku 2011 obhájili vítězství z roku 2010 a získali tak 1.místo Ceny kvality v kategorii Elektro - specializované.

Shop Roku 2010 - 1. místo v kategorii Elektro-specializované

Díky spokojenosti našich zákazníků s nákupy na TisknuLevne.cz jsme v roce 2010 zvítězili v soutěži ShopRoku 2010 v kategorii Elektro - specializované.

O soutěži ShopRoku

ShopRoku - Cena kvality je cenou zákazníků, kteří v průběhu celého roku hodnotí svou zkušenost s nákupem v internetovém obchodě. Hlasování se mohou zúčastnit jen reální zákazníci zapojených e-shopů, kteří prokazatelně v daném internetovém obchodě vytvořiliobjednávku. Zákazníci několik dní po nákupu dostanou automaticky e-mailovou zprávu s žádostí o vyplnění dotazníku spokojenosti, které jsou důležitou zpětnou vazbou pro samotné internetové obchody, tak i důležitým měřítkem pro rozhodování dalších uživatelů. Právě podle výsledků dotazníku spokojenosti jsou vyhlašovány nejlepší e-shopy.

Do soutěže ShopRoku Cena kvality jsou zahrnuty jen objednávky daného soutěžního období tj. od 1.9. do 31.8.

Další informace získáte na stránce soutěže ShopRoku.

Pořadatelem soutěže ShopRoku je společnost Miton Media a.s., provozovatel nákupního rádce Heureka.cz, vyhledávače zboží SrovnaniCen.cz a portálu SeznamZbozi.cz.

Ověřeno zákazníky - Heureka.cz

Ověřeno zákazníky je nová služba Heureky, která zajišťuje nezávislé hodnocení obchodů pouze od reálných zákazníků a tím dává nakupujícím informaci o tom, jak kvalitní jsou služby daného obchodu.

Jak funguje Ověřeno zákazníky?

Ověřeno zákazníky se ptá opravdu jen zákazníků, kteří v obchodě nakoupili. Provádí to zasláním dotazníku 10 dní (lhůta lze změnit pro každý obchod podle povahy zboží) po provedení nákupu. Cílem tedy je získat objektivní a ověřený názor na kvalitu obchodu, který dá vyniknout kvalitě a minimalizuje falešná hodnocení.

Podívejte se na naše hodnocení

Nezávislé hodnocení a recenze našich zákazníků naleznete přímo na stránkách Heureky.


PŘIHLÁSIT SE


CENA TISKU

Vypočítali jsme pro vás úplnou cenu za stránku, za kterou tato tiskárna tiskne. Kromě samotného papíru jsme zohlednili veškerý spotřební materiál (např. inkoust, toner, válce, odpadní nádobky..). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých tiskáren mezi sebou.

CENA ZA JEDNU STRÁNKU

Vypočítali jsme pro vás cenu za stránku u této konkrétní náplně při normovaně pokryté stránce (cca 3,5% - 5%). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých náplní mezi sebou.