Equa bank rodinná firma roku 2021

TisknuLevne.cz na stupních vítězů v soutěži Equa bank Rodinná firma roku

Jubilejní 10. ročník soutěže Equa bank Rodinná firma roku již zná své vítěze. Probíhal v měsících květnu – září 2021 a do soutěžního klání se přihlásilo celkem 48 rodinných firem.

K vyhlášení vítězů dochází díky koronavirovým opatřením až nyní, na jaře 2022. Soutěž každoročně organizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR).

Generálním partnerem soutěže byla Equa bank, partnery jsou společnosti Deloitte a Slavia pojišťovna.

Soutěž Equa bank Rodinná firma roku hledá každoročně inspirativní příběhy rodinných firem, které úspěšně překonaly mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na

dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy, kterou zamýšlejí zachovat prostřednictvím svých následníků i pro další generace.

Rodinné firmy podnikají promyšleně, odpovědně, v dlouhodobém horizontu a také pomáhají v místě, kde působí. Je pro ně důležitá i podpora rodiny v podnikání či sdílení zkušeností.

Vítězové, které vybrala porota, jsou vyhlašováni ve dvou kategoriích:

Malá firma (firmy do 50zaměstnanců s obratem do 10 mil. EUR) .

Střední firma (firmy do 250 zaměstnanců s obratem do 50 mil. EUR).

Z každé kategorie je rovněž porotou vybráno pět nejlepších firem a z této TOP desítky volí široká veřejnost svého vítěze v Ceně veřejnosti.

TisknuLevne.cz získalo 2.místo v kategorii Malá firma a získalo Cenu veřejnosti

 

 

Děkujeme za Vaši přízeň, velice si toho vážíme!
Tým TisknuLevne.cz


PŘIHLÁSIT SE


CENA TISKU

Vypočítali jsme pro vás úplnou cenu za stránku, za kterou tato tiskárna tiskne. Kromě samotného papíru jsme zohlednili veškerý spotřební materiál (např. inkoust, toner, válce, odpadní nádobky..). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých tiskáren mezi sebou.

CENA ZA JEDNU STRÁNKU

Vypočítali jsme pro vás cenu za stránku u této konkrétní náplně při normovaně pokryté stránce (cca 3,5% - 5%). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých náplní mezi sebou.