Chcete se stát partnerem TisknuLevne.cz?

Proč právě s TisknuLevne.cz?

Jsme česká firma. V TisknuLevne.cz se zabýváme prodejem spotřebního materiálu do tiskáren na českém trhu už od roku 1997. Kromě tiskáren a originálních náplní prodáváme i vlastní značku náhradních náplní TisknuLevne.cz®, které jsou spolehlivé a kvalitou tisku mohou konkurovat těm originálním. Navíc s nimi ušetříte! TisknuLevne.cz má nyní přes 150 000 spokojených zákazníků. Snažíme se být nejlepší, neustále inovujeme a vymýšlíme nové věci. Chováme se zodpovědně k zákazníkům i k přírodě.
 
Naše hlavní cíl je rychlost, se kterou dostaneme potřebnou náplň k zákazníkovi, a proto kombinujeme výhody virtuálního světa (e-shopu) a retailových prodejen (tedy Vás). Využijte těchto výhod bez rizika. Náš současný typický zákazník je malá či střední firma a domácnosti a hlavně je jedná o opakované nákupy.
 

 

Proč se stát partnerem TisknuLevne.cz?

Cílem tohoto projektu je propojit silné stránky nás všech tak, aby majitelé tiskáren byli maximálně spokojeni.

 

Ing. Radovan Mach

 

Jako partner e-shopu s tonery TISKNULEVNĚ.CZ působíme v Praze již několik let a to jak v klasických kamenných prodejnách, tak v obchodním centru.

Díky široké nabídce a zajímavým cenám tonerů a příslušenství do našich specializovaných prodejen značkové elektroniky zavítají i jiní zákazníci, než je naše běžná cílová skupina.

Vzhledem k propracovanému obchodnímu modelu tisknulevně.cz, atraktivnímu sortimentu a velmi rychlým dodávkám je pro nás spolupráce potěšením.

Doufáme, že to platí i pro naše zákazníky, přejeme mnoho dalších obchodních úspěchů a těšíme se na další spolupráci.

Petr Axler – 3 prodejny v Praze

 

Za mě jednoduše a stručně, spolupráce na 1. Rychlé vyřízení objednávky, to samé reklamace. Celkově jsme spokojeni. A spolupráci rozhodně doporučuji i dalším prodejnám.

Hasenovičová M. – prodejna Cheb

 

 

 

Chcete vědět více? Neváhejte nás pro další informace kontaktovat.

Ing. Michal Pěnička, Ph.D.

mail: michal.penicka@tisknulevne.cz
GSM: 776 151 530

 
 

PŘIHLÁSIT SE


CENA TISKU

Vypočítali jsme pro vás úplnou cenu za stránku, za kterou tato tiskárna tiskne. Kromě samotného papíru jsme zohlednili veškerý spotřební materiál (např. inkoust, toner, válce, odpadní nádobky..). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých tiskáren mezi sebou.

CENA ZA JEDNU STRÁNKU

Vypočítali jsme pro vás cenu za stránku u této konkrétní náplně při normovaně pokryté stránce (cca 3,5% - 5%). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých náplní mezi sebou.