Přidáte se k nám?

Jsme TisknuLevne.cz

Zakladatelem firmy TisknuLevne.cz je Martin Pěnička. Podnikat začal neplánovaně, a to už na vysoké škole, kdy potřeboval vytisknout seminární práci a zároveň ušetřit každou korunu. Zakoupil od prodejce 10 ks náplní, které pak nabídl spolužákům se slevou. Během chvilky prodal všechny. Na kolejích se brzy rozkřiklo, u koho lze koupit náplně do tiskárny nejlevněji. Za chvíli byl Martin nucen nosit balíčky dokonce v batohu až na poštu, protože byl o ně nevídaný zájem. Jednoho dne si už pro odesílané náplně musel přijet kamion a tehdy Martin zjistil, že by měl své podnikání rozjet ve velkém. Dnes je TisknuLevne.cz ve svém oboru jedničkou na trhu. Přes svůj neustálý růst si dále zachovává punc rodinné firmy s přátelskou a neformální atmosférou. Všichni lidé z TisknuLevne.cz se každý den pečlivě starají o to, aby zákazníci měli náplně hned.

Více o historii TisknuLevne.cz

Zajímá Vás práce u nás? Nyní hledáme...

Pohled současných TisknuLevňáků

 


PŘIHLÁSIT SE


CENA TISKU

Vypočítali jsme pro vás úplnou cenu za stránku, za kterou tato tiskárna tiskne. Kromě samotného papíru jsme zohlednili veškerý spotřební materiál (např. inkoust, toner, válce, odpadní nádobky..). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých tiskáren mezi sebou.

CENA ZA JEDNU STRÁNKU

Vypočítali jsme pro vás cenu za stránku u této konkrétní náplně při normovaně pokryté stránce (cca 3,5% - 5%). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých náplní mezi sebou.