Váháte, jaký typ tiskové kazety zvolit?

Originální náplně jsou vyrobené firmou, která vyrobila také tiskárnu. Originální díly a spotřební materiál dávají předpoklad kvalitnímu tisku, nepoškození mechaniky a bezproblémovému uplatnění reklamace v záruční době tiskárny. Nevýhodou originálních kazet je vyšší pořizovací cena.

Levné varianty náplní dosahují kvality originálu jen zcela, u jiných je tisk horší. Záleží na výrobci kompatibilní náplně a často i na typu tiskárny.

Kompatibilní náplněTisknuLevne.cz® patří ​k velice oblíbený kompatibilním náplním vlastní značky. Jsou vyrobeny jiným výrobcem, než je výrobce tiskárny. Jejich kvalita prochází důkladnou kontrolou a jsou certifikovány. Výhodou je nižší cena a vyřízení reklamace v krátké době. Výměna v tiskárně je totožná jako u originální náplně.

Doporučujeme používat kompatibilní náplně až po uplynutí záruční doby tiskárny.

 

TisknuLevne.cz je certifikovaným partnerem nadnárodních společností HP, OKI a Epson. Celkem u nás ale najdete kompatibilní i originální náplně od více než 50 značek. K velice oblíbeným patří i kompatibilní náplně vlastní značky TisknuLevne.cz ®. Kromě náplní do tiskáren u nás koupíte ale i samotné tiskárny včetně příslušenství a kancelářské potřeby.      

Vlastní značka náplní TisknuLevne.cz

   

 


PŘIHLÁSIT SE


CENA TISKU

Vypočítali jsme pro vás úplnou cenu za stránku, za kterou tato tiskárna tiskne. Kromě samotného papíru jsme zohlednili veškerý spotřební materiál (např. inkoust, toner, válce, odpadní nádobky..). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých tiskáren mezi sebou.

CENA ZA JEDNU STRÁNKU

Vypočítali jsme pro vás cenu za stránku u této konkrétní náplně při normovaně pokryté stránce (cca 3,5% - 5%). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých náplní mezi sebou.