Fototiskárny HP

Fototiskárna HP je ideální volbou pro uživatele, kteří rádi sdílejí fotografie, žijí přítomným okamžikem, vyhledávají zábavu a jsou kreativní. Skvěle se hodí na výlety nebo jiné akce, kde chytrým telefonem snímek vyfotíte a hned si fotku na tiskárně vytisknete. Malá kapesní tiskárná HP Sprocket Photo Printer 200 díky budete mít své vzpomínky vždy po ruce.

Číst více
Zobrazuji 1-2 z 2
 • Doprava zdarma
 • HPISPSLEUS
 • reveal.

  reveal.

  reveal.

  reveal.

Cena v
E-shopu:
4 329 Kč 3 578 Kč Kč bez DPH
Zjišťuji aktuální dostupnost
 • Doprava zdarma
 • HPISPW
 • reveal.

  reveal.

  reveal.

  reveal.

Cena v
E-shopu:
3 629 Kč 2 999 Kč Kč bez DPH
Zjišťuji aktuální dostupnost

Potřebujete tiskárnu? Hledáte zařízení, které splní požadavky vaší firmy nebo domácí kanceláře? Tiskárnu lze vybírat mnoha způsoby, ale asi nejdůležitějším parametrem je výběr podle následného použití stroje. V takovém případě dělíme tisková zařízení na multifunkční tiskárny, tiskárny, faxy, plotry a kopírky.

Přečtěte si doporučení na konkrétní tiskárny v článku Jakou tiskárnu byste mi doporučili?

Většina tiskáren je navíc připravena k okamžitému odeslání a při nákupu nad 2 499 Kč máte dopravu ZDARMA.

Číst více

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 499 Kč

Jsme rychlí

Doručení po ČR do 24 h

Osobní odběr zdarma

126 prodejen po celé ČR

PŘIHLÁSIT SE


CENA TISKU

Vypočítali jsme pro vás úplnou cenu za stránku, za kterou tato tiskárna tiskne. Kromě samotného papíru jsme zohlednili veškerý spotřební materiál (např. inkoust, toner, válce, odpadní nádobky..). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých tiskáren mezi sebou.

CENA ZA JEDNU STRÁNKU

Vypočítali jsme pro vás cenu za stránku u této konkrétní náplně při normovaně pokryté stránce (cca 3,5% - 5%). Snadno tak porovnáte výhodnost jednotlivých náplní mezi sebou.